X
czytaj więcej

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 389 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.

czytaj więcej
+48 58 557 45 21
Menu

Okna drewniane, pasywne – Wymiana okien – Okna Gdańsk

O firmie

W branży budowlanej działamy od 2003 roku!

 

Główny profil naszej działalności to sprzedaż i montaż okien oraz drzwi wraz z asortymentem dodatkowym, takim jak rolety i żaluzje. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów, dlatego w naszej ofercie znajdują się okna drewniane, pcv oraz aluminiowe. Chętnie doradzamy podczas wyboru drzwi wejściowych i wyjściowych oraz systemów doświetleń pomieszczeń. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, iż możemy zapewnić terminowość dostaw i fachowy montaż wszystkich naszych produktów.

 

Firma Okna Gdańsk współpracuje z renomowanymi producentami okien i drzwi, posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm i instytucji głównie z pobliskiego Trójmiasta. Dostępne w naszym asortymencie okna są niezwykle trwałe i nowoczesne. Ponadto prowadzimy również usługi serwisowe w Gdańsku i okolicach, obejmujące drzwi oraz okna pasywne i zwykłe. Wykonujemy je w ramach gwarancji oraz poza nią. Przyjmujemy zlecenia dotyczące: regulacji okuć, wymiany uszczelek oraz pakietów szybowych i wiele innych.

 

Oprócz wspomnianego wcześniej serwisowania oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej w nowych budynkach, w zakresie świadczonych przez nas usług jest także wymiana okien w już istniejących obiektach. Realizujemy zlecenia kompleksowo, mając na uwadze oczekiwania i potrzeby klientów korzystających z naszej oferty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obejmującą pasywne okna z pakietem 3-szybowym Aluplast 7000 i 8000 oraz profile w klasie A Veka Softline 82 oraz Perfectherm.

Oferta ratalna

+48 58 557 45 21