Menu

Ścianki szklane, biurowe, mobilne i inne

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Komandor na terenie Gdańska. Prezentujemy Państwu bardzo innowacyjny, najnowszy projekt tego producenta – Komandor Walls. Naszą specjalizacją jest podział pomieszczeń oraz ich funkcjonalna zabudowa, którą można w prosty sposób uzyskać, stosując ścianki mobilne. Cena rozwiązań jest bardzo atrakcyjna i adekwatna do wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Wszystkie ścianki biurowe dostępne w naszej ofercie posiadają niezwykle dobre parametry techniczne. Wszystkie przegrody – nawet ścianki szklane zapewnią doskonałe wyciszenie wnętrz oraz nowoczesny wygląd każdego pomieszczenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy rynek i oczekiwania naszych Klientów. Dlatego zapewniamy najwyższej jakości asortyment w postaci m.in. przeszklonych ścianek działowych. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w wyborze jak najlepszych rozwiązań, które mają odpowiadać wszystkim potrzebom Zleceniodawców. Naszym flagowym produktem są szklane ściany przesuwne. Cechują się zarówno funkcjonalnością, jak i nowatorstwem.

 

Oferujemy:

  • akustyczne ścianki działowe
  • ściany przesuwne i przestawne
  • szklane ściany z drzwiami rozwiernymi lub drzwiami przesuwnymi
  • system paneli akustycznych UNIPANEL
  • ścianki dzielące sale konferencyjne
  • ścianki mobilne do szkół i przedszkoli
  • dźwiękoszczelne ściany do sal weselnych i bankietowych
  • ścianki dzielące przestrzeń w salach gimnastycznych, tanecznych, salach fitness i siłowniach,

 

Zapewniamy kompleksową obsługę projektów indywidualnych oraz instytucjonalnych, począwszy od doradztwa i pomiarów, poprzez projekt i wycenę, aż po montaż ścian działowych i ich obsługę serwisową. Na Państwa oczach mogą powstać nowoczesne ścianki loftowe, podczas gdy my sami zajmiemy się wszystkimi szczegółami technicznymi oraz formalnościami. Dzięki temu uzyskujemy doskonały efekt, który odpowiada potrzebom klienta, kiedy ten w ogóle nie musi się o nic martwić. Niezależnie od tego, czy zamawiają Państwo ścianki szklane czy inne, wspólnie omawiamy na początku współpracy szczegóły projektu. Następnie wcielamy go w życie krok po kroku. Do naszych ukończonych realizacji zaliczamy konstrukcję m.in. ścian szklanych działowych. Klienci, u których został wykonany ten system cenią go sobie głównie za estetyczny i unikatowy wygląd. Możemy się również pochwalić projektem ścianki akustycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można ograniczyć hałas między sąsiadującymi ze sobą pomieszczeniami. To bardzo popularny trend we współczesnym budownictwie.

 

 

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.