Menu

Drzwi i okna - Gdańsk

Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne i okna – Gdańsk

Działamy na rynku od ponad 20 lat, dlatego mamy duże doświadczenie zarówno jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Stawiamy na wysoką jakość, dzięki czemu stolarka drzwiowa oraz wszystkie inne produkty, które oferujemy, cieszy się dużą popularnością. Zapewniamy, że w naszym szerokim asortymencie każdy znajdzie drzwi drewniane spełniające jego oczekiwania. Te powinny pasować m.in. do elewacji, stylu wnętrza czy upodobań, ale być przy tym jednocześnie funkcjonalne. W ofercie mamy również okna energooszczędne. W nowym budownictwie kładzie się nacisk na to, aby stolarka okienna spełniała określone normy przenikalności ciepła. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas okna, w tym drewniano-aluminiowe są zgodne z obowiązującymi wymaganiami i zachwycą Państwa nie tylko swoim estetycznym wyglądem, solidnością, ale także świetnym wykonaniem.

 

Rolety wewnętrzne – plisy, dzień-noc i wiele innych

Schowanie się przed wzrokiem sąsiadów, przechodniów czy chęć zaciemnienia poszczególnych pomieszczeń umożliwiają rolety dzień-noc. Dzięki specjalnie opracowanemu projektowi do wnętrza wpada tyle światła, ile ktoś chce, aby wpadało. Właśnie z tego względu rolety dzień-noc są tak cenione. Model ten należy do jednych z popularniejszych wśród osłon tego typu. Niemniej jednak, w naszej ofercie dostępne są też rolety plisowane, tzw. plisy, sprawdzające się w przypadku okien o nietypowych wymiarach. To innowacyjne rozwiązanie, pasujące niemalże do każdego stylu. Rolety okienne mają wiele zalet, dlatego można spotkać je niemalże w każdym domu i mieszkaniu. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Gdańska, a także okolicznych miejscowości.

 

Żaluzje pionowe i poziomie – propozycja dla klientów indywidualnych i firm z Gdańska

Proponujemy również inne rodzaje osłon, np. żaluzje pionowe, zdające egzamin w pomieszczeniach biurowych czy domach. Nadają się do okien o dużej powierzchni. Oczywiście w ofercie mamy także żaluzje poziome, które można dowolnie regulować pod kątem padającego światła czy podnosić. Wyglądają estetycznie i wyróżniają się swoją wytrzymałością. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców miasta, jakim jest Gdańsk, a także okolicznych miejscowości.

 

Dźwiękoszczelne ścianki działowe – Gdańsk

Oprócz stolarki okiennej, drzwiowej i rolet, znajdą Państwo u nas dźwiękoszczelne ścianki działowe. Dostępne są modele przesuwne oraz przestawne, które znajdują zastosowanie zarówno w placówkach szkolnych, tanecznych, siłowniach jak i salach weselnych czy bankietowych. Każda ścianka wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżnia się wytrzymałością. To świetny sposób na wydzielenie przestrzeni bez konieczności kosztownych remontów. W zależności od preferencji klientów każda ścianka będzie prezentować się inaczej.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.