Menu

Drzwi i okna - Rumia

Drzwi i okna spełniające wszystkie oczekiwania – Rumia

Mamy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne o różnych parametrach. Podobnie jest jeśli chodzi o okna. Można zdecydować się na okna PCV, aluminiowo-drewniane czy stalowe. Oczywiście pierwsze z wymienionych cieszą się największą popularnością z uwagi na swoją wytrzymałość i atrakcyjność cenową. Niemniej pozostałe to także dobry wybór. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Rumi oraz okolicznych miejscowości.

 

Stylowe i funkcjonalne rolety – Rumia

Oczywiście oprócz doboru okien, równie ważne są rolety okienne. To one chronią przed nadmierną ekspozycją słoneczną, a także wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Pozwalają też na zaciemnienie pomieszczenia w dowolnym momencie, stwarzając idealne warunki do snu nie tylko dzieciom. Rolety są już praktycznie w każdym domu, mieszkaniu, a także instytucjach publicznych. Można zdecydować się na różne modele, np. rolety dzień noc, rzymskie, plisy, czy żaluzje poziome i pionowe. Możliwości istnieje naprawdę wiele. Kluczem jest dopasowanie ich do wystroju wnętrza oraz indywidualnych preferencji.

 

Pomoc w doborze osłon słonecznych dla mieszkańców miasta Rumia

Oferowane przez nas produkty z tej kategorii oraz innych, np. drzwi drewniane, wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zapewniamy, że pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować na to, które rolety okienne wybrać, służymy pomocą. Współpracujący z nami specjaliści mają wiedzę na temat każdego rodzaju osłon i będą w stanie podpowiedzieć, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb klientów. Najpopularniejsze są rolety dzień noc, ale plisy prezentują się równie dobrze, spełniając jednocześnie swoją funkcję. Usługi kierujemy m.in. do mieszkańców miasta, jakim jest Rumia.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.