Menu

Drzwi i okna - Wejherowo

Drzwi drewniane od sprawdzonych producentów – Wejherowo

Szukają Państwo sprawdzonego dostawcy stolarki drzwiowej? Zapewniamy, że jako doświadczony sprzedawca oferujemy drzwi drewniane tylko od sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas wyroby wyróżniają się wysoką jakością wykorzystanych materiałów i solidnością wykonania. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wielu stylach. Znajdą się propozycje do wnętrz w stylu industrialnym, nowoczesnym, jak i klasycznym.

 

Okna na każdą kieszeń – Wejherowo

Szeroki wybór modeli dotyczy także stolarki okiennej. Naszym klientom z Wejherowa oferujemy wysokiej jakości okna PCV, które wyróżniają się wytrzymałością. Są odporne na czynniki atmosferyczne i związki chemiczne. Świetnie się prezentują nawet po wielu latach od montażu. Warto również podkreślić, że okna plastikowe łatwo utrzymać w czystości. Atrakcyjna cena to kolejna z wielu ich zalet.

 

Rolety – prywatność i komfort

Rolety to efektowny i skuteczny sposób na osłonę okien nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale także zapewnienie sobie prywatności. Do wyboru są różne modele produktów z tej kategorii. Największą cieszą się rolety dzień noc, żaluzje drewniane oraz plisy. Wszystkie można znaleźć w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie ich do wnętrza nie powinno sprawić nikomu żadnego kłopotu.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.