Menu

Drzwi i okna - Reda

Okna dopasowane do indywidualnych preferencji – Reda

Oferujemy wysokiej jakości okna PCV wyprodukowane przez wiodące na rynku marki. Bogate wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna ułatwia wybór. W naszej ofercie można znaleźć stylowe, a nawet zabytkowe okna w niestandardowych rozmiarach, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem. Niezależnie od tego, czy są Państwo z miasta, jakim jest Reda, czy okolic, zapraszamy do kontaktu. Zrobimy wszystko, aby sprostać Państwa wymaganiom.

 

Rolety, czyli skuteczna ochrona przed słońcem

Obecnie niemalże w każdym domu można znaleźć rolety. Nic w tym dziwnego, ponieważ chronią one przed nadmiernym nagrzaniem, wzrokiem przechodniów czy nocnym światłem latarni, utrudniającym zasypianie. Proponujemy różne modele tego typu osłon, np. plisy. To innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje na popularności. Mamy także rolety dzień noc, idealne do mieszkań i domów. Oczywiście miłośnicy innych typów osłon, np. żaluzji, też znajdą coś dla siebie.

 

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.