Menu

Drzwi i okna - Sopot

Energooszczędne drzwi i okna – Sopot

Jesteśmy firmą będącą na rynku od ponad 20 lat. Oferujemy nie tylko sprzedaż drzwi, okien czy rolet, ale także ich montaż. Swoje usługi świadczymy m.in. na terenie Trójmiasta, w tym Sopotu. Jeśli w kręgu Państwa zainteresowań znajdują się drzwi zewnętrzne z pewnością uda się znaleźć w naszej ofercie takie, które będą odpowiadać zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

 

Poszczególne modele mogą różnić się stopniem przenikalności ciepła, rodzajami zabezpieczeń czy też akustycznością. Drzwi wewnętrzne, podobnie jak zewnętrzne dostępne są w wielu kolorach oraz stylach, dzięki czemu dopasowanie ich do wnętrza czy własnych upodobań nie powinno sprawić nikomu większego problemu.

 

Stolarka okienna to kolejny element konstrukcyjny, bez którego nie można byłoby mówić o mieszkaniu, domu czy jakimkolwiek innym obiekcie. Jakie okna będą najlepszym wyborem? Otóż zależy to od wielu czynników, ale warto zwrócić uwagę m.in. na materiał ich wykonania, parametry izolacyjności akustycznej, przenikalność ciepła, zabezpieczenia antywłamaniowe i design. Szczególnym uznaniem cieszą się okna PCV, ale znajdą Państwo u nas również inne modele.

 

Rolety, czyli ochrona i prywatność – Sopot

Większość osób czuje potrzebę dodatkowego zabezpieczenia się przed nadmiernym promieniowaniem czy wzrokiem przechodniów. W tej roli świetnie sprawdzają się rolety, które również mamy w swojej ofercie. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz wielu rodzajom tego typu akcesoriów z pewnością uda się znaleźć coś, co spełni Państwa oczekiwania.

 

Do okien o niestandardowych wymiarach polecamy plisy, będące innowacyjnym rozwiązaniem. Do standardowej stolarki okiennej pasować będą zarówno rolety dzień noc, modele materiałowe, jak i żaluzje. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego zapraszamy do kontaktu mieszkańców Sopotu, a także wszystkich okolicznych miejscowości.

 

Dobre wyciszenie i estetyczny wygląd pomieszczeń – ścianki przesuwne

 

Funkcjonalny podział przestrzeni odgrywa kluczową rolę, szczególnie w miejscach, w których się pracuje, uczy lub ćwiczy. Najlepszym i mało inwazyjnym rozwiązaniem okazują się ścianki przesuwne i przestawne. Znajdują one zastosowanie w salach gimnastycznych, weselnych, tanecznych czy na siłowniach. Taka ścianka mobilna gwarantuje świetne wyciszenie i zapewnia nowoczesny wygląd pomieszczenia. Można zdecydować się także na ściankę biurową, oddzielającą np. open space od sali konferencyjnej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz obsługę.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.