Menu

Drzwi i okna - Gdynia

Wysokiej jakości drzwi drewniane – Gdynia

Drzwi zewnętrzne znajdują się niemalże w każdym budynku prywatnym i użyteczności publicznej. Jednak jaką pełnią rolę? Mają przede wszystkim chronić przed warunkami atmosferycznymi, utratą ciepła oraz intruzami. Oczywiście każde dostępne w naszym asortymencie drzwi drewniane wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu są solidne i bezpieczne. Zapewniają także dobrą izolację akustyczną, a określony styl ich wykonania i wykończenia stanowi swoistą ozdobę, nadającą wnętrzu charakteru.

 

Okna plastikowe w atrakcyjnej cenie – Gdynia

Podobnie jak drzwi, okien też nie może zabraknąć w żadnym domu czy też budynku użyteczności publicznej. W naszej ofercie dostępne są różne ich modele, jednak największą popularnością cieszą się okna plastikowe. Wynika to m.in. z ich wytrzymałości i atrakcyjnej ceny. Dostępne modele – okna PCV, drewniane, czy aluminiowe pochodzą od wielu producentów, wyróżniają się różnorodnym wzornictwem, szeroką gamą kolorystyczną, energooszczędnością, a także innymi cechami. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na okna PCV, czy też okna aluminiowe, gwarantujemy zadowolenie. Swoją ofertę kierujemy m.in. do mieszkańców miasta, jakim jest Gdynia oraz okolicznych miejscowości.

 

Rolety okienne do każdego domu – oferta dla mieszkańców Gdyni

Izolacja cieplna, jaką gwarantują starsze modele okien, nie zawsze okazuje się wystarczająca. W takim przypadku warto postawić na rolety okienne, będące dodatkowym zabezpieczeniem przed stratami ciepła. Oczywiście to nie jedyne zalety ich posiadania. Rolety wewnętrzne i zewnętrzne to także świetny sposób na zaciemnienie pomieszczeń, gdy lampy latarń zaburzają sen lub wpadające promienie słoneczne przeszkadzają w pracy. Można zdecydować się na rolety plisowane bądź inne modele, które również dostępne są w naszej ofercie, np. żaluzje pionowe. Zapewniamy, że z każdego proponowanego rozwiązania, będą Państwo zadowoleni.

 

Rolety materiałowe i nie tylko – Gdynia

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rolety, w tym materiałowe, zyskujące na popularności. Podobnie jest jeśli chodzi o plisy. Dzięki dużemu wyborowi każdy ma szansę na znalezienie modelu dopasowanego do swoich indywidualnych preferencji. W mieszkaniach z dużymi oknami czy też biurach najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się żaluzje pionowe, które wyglądają bardzo estetycznie. Każda z wymienionych opcji ma inne parametry, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści mają dużą wiedzę na ten temat i będą w stanie pomóc w doborze idealnych dla Państwa rozwiązań. W niektórych przypadkach lepsze będą plisy, w innych natomiast rolety dzień noc. Wiele zależy od indywidualnych preferencji, a także przeznaczonego na tę inwestycję budżetu.

 

Funkcjonalny podział przestrzeni – ścianki przesuwne

Oprócz drzwi, okien czy rolet dostępne są także ścianki przesuwne i przestawne. Umożliwiają one funkcjonalny podział przestrzeni, np. w salach gimnastycznych, tanecznych, salach fitness czy siłowniach. Każda taka ścianka daje wiele możliwości, a jej dźwiękoszczelność to kolejny atut. Po te i wiele innych produktów zapraszamy mieszkańców Trójmiasta, w tym Gdyni.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.