Menu

Drzwi i okna - Żukowo

Okna o świetnych parametrach – Żukowo

Okna PCV to najczęstszy wybór wśród osób, które szukają efektywnej oraz estetycznej stolarki okiennej w atrakcyjnej cenie do swoich domów, mieszkań czy innych typów obiektów. Wykorzystany do ich produkcji materiał charakteryzuje się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, czy wilgoć. Przekłada się to na niższe koszty związane z eksploatacją, np. konserwacją.

 

Oferowane okna mają też niską przenikalność cieplną, co ma wpływ na wysokość rachunków za ogrzewanie. Dzięki temu, że zapewniają świetną izolację akustyczną, są gwarancją codziennego komfortu.

 

Osłony okienne, czyli plisy

Wybór osłon okiennych jest równie ważny co dobór samych okien. Na rynku można znaleźć ich wiele typów, jednak nie wszystkie sprawdzą się u każdego. Jednym z nowocześniejszych rozwiązań są plisy, które składają się z delikatnych fałd materiału pozwalającego na regulację przepływu światła. Podobnie jak inne osłony, zapewniają one prywatność w domach, mieszkaniach czy lokalach i nadają się nawet do okien o nieregularnych kształtach. Po te i inne produkty zapraszamy mieszkańców Żukowa, a także wszystkich okolicznych miejscowości.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.