Menu

Drzwi i okna - Trójmiasto

Kompleksowe wsparcie w wyborze drzwi drewnianych – Trójmiasto

Zakup nowych drzwi to zazwyczaj spory wydatek, dlatego należy podejść do ich wyboru z należytą uwagą lub zdać się na wiedzę specjalistów. Z uwagi na to, że działamy na rynku od ponad 20 lat, oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od bezpłatnych pomiarów otworów, przez doradztwo, a skończywszy na transporcie i montażu stolarki drzwiowej. W naszej ofercie dostępne są drzwi drewniane w wielu stylach, kolorach oraz z różnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu dopasowanie ich do elewacji, wystroju wnętrza czy indywidualnych preferencji nie powinno sprawić nikomu większego problemu. Mamy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

 

Okna aluminiowe, drewniane i drewniano-aluminiowe

Stolarka okienna też znajduje się w naszym asortymencie. Mamy m.in. okna aluminiowe, które są przede wszystkim lekkie. Oprócz tego wyróżniają się odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia w porównaniu z innymi modelami, dzięki czemu są najczęściej stosowane w budynkach użyteczności publicznej. Natomiast w domach i mieszkaniach coraz więcej osób stawia na okna drewniano – aluminiowe. Ich energooszczędność, wyciszenie, wygląd oraz dostępność przekłada się na popularność. Zachęcamy mieszkańców Trójmiasta do zapoznania się z całą naszą ofertą. Znajdą tu Państwo wiele produktów z różnych kategorii, w tym także rolety dzień noc, drzwi zewnętrzne, bramy itd.

 

Stylowe i funkcjonalne rolety i ścianki działowe – Trójmiasto

Możliwość zaciemnienia pomieszczenia w dowolnym momencie jest bardzo wygodna zarówno w miejscu pracy, jak i domu. W tej roli świetnie sprawdzają się m.in. żaluzje pionowe. To idealne rozwiązanie do biur oraz pomieszczeń, w których są duże okna. Wygląda to elegancko i stylowo. Jeśli szukają Państwo ponadczasowego i estetycznego rozwiązania, polecamy żaluzje pionowe. Nieco nowszym modelem są rolety plisowane – nadają się nawet do okien o niestandardowych wymiarach czy kształtach. 

 

Plisy nie utrudniają otwierania okien, a ich dopasowanie do wystroju nie sprawia żadnego kłopotu, ponieważ są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Rolety okienne nie muszą być nudne. Jedni decydują się na modele ze wzorami, inni gładkie, jednak każdy ma możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji. Zapewniamy, że zarówno plisy, jak i wszystkie inne modele osłon przeciwsłonecznych spełniają swoje zadanie w stu procentach, co gwarantuje Państwa zadowolenie.

 

Rolety okienne dostosowane do potrzeb mieszkańców Trójmiasta

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na rolety typu dzień noc, czy też inne, zapewniamy, że wszystkie zostały wykonane z największą starannością i z wysokiej jakości materiałów. Współpracujemy jednocześnie z klientami indywidualnymi i biznesowymi z Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy także ścianki działowe, idealne do biur, sal gimnastycznych, siłowni czy placówek szkolnych. To świetny sposób na podzielenie przestrzeni i zapewnienie prywatności w dużych pomieszczeniach bez konieczności przeprowadzania generalnych remontów, które są nie tylko kosztowne, ale również czasochłonne. W zależności od wymagań i preferencji ścianka może wyglądać inaczej. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Trójmiasta!

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.