Menu

Drzwi i okna - Kartuzy

Okna wyłącznie od sprawdzonych producentów

O tym, jakie w domu czy mieszkaniu znajdą się okna, czy też drzwi, powinno się zdecydować już na etapie projektu. Z uwagi na to, że wymiana i zakup stolarki okiennej nie należy do najtańszych, warto dobrze zastanowić się nad wyborem. Zapewniamy, że oferowane przez nas okna PCV oraz wszystkie inne modele wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu będą służyć przez wiele lat bez konieczności zbędnych napraw.

 

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego przykładamy szczególną uwagę do produktów, które sprzedajemy. Dostępne w ofercie okna, w tym aluminiowe pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Mamy pewność co do jakości wykorzystanych materiałów, a także sumiennego wykonania przekładającego się na aspekty wizualne.

 

Drzwi, rolety i inne produkty dostępne w ofercie

Szeroka oferta obejmuje nie tylko okna, ale również drzwi drewniane. Do wyboru są zarówno wewnętrzne, jak i drzwi zewnętrzne. Poszczególne modele różnią się gamą kolorystyczną, stylem, normami przenikalności ciepła czy dodatkowymi zabezpieczeniami. Duża różnorodność daje ogrom możliwości, dzięki czemu dopasowanie idealnej stolarki drzwiowej nie sprawi nikomu żadnego problemu.

 

Oferujemy też rolety w wielu wariantach. Dostępne są różne propozycje – dzień – noc, plisy, żaluzje poziome, pionowe, panelowe, rolety w kasecie czy dachowe. Swoją ofertę kierujemy m.in. do mieszkańców Kartuz, a także wszystkich okolicznych miejscowości.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.