Menu

Drzwi i okna - Pruszcz Gdański

Drzwi drewniane dopasowane do indywidualnych preferencji – Pruszcz Gdański

Każdy klient decydujący się na zakup stolarki drzwiowej powinien wiedzieć, na co zwrócić uwagę wybierając poszczególny model. Oczywiście najlepszym wyborem będą drzwi drewniane dostępne w naszej ofercie. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, solidnymi materiałami, a także estetycznym wykończeniem, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Dostępne są zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Poszczególne modele w danej kategorii różnią się nie tylko wizualnie, ale również pod względem technicznym, dlatego warto zapoznać się z ich specyfikacją. Tylko w ten sposób można znaleźć to, co będzie dla nas idealne.

 

Okna i rolety – duży wybór modeli

W oferowanym asortymencie znajdują się też okna PCV uznawane za najpopularniejsze. Z uwagi na surowiec ich wykonania są wytrzymałe i prezentują się świetnie nawet po kilkunastu latach użytkowania. Już na etapie wyboru stolarki okiennej, dobrze wybrać także rolety, które chronią przed wzrokiem przechodniów, zaciemniają pomieszczenia, czy zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem się. Do Państwa dyspozycji są m.in., rolety dzień noc, plisy, czy żaluzje drewniane. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Pruszcza Gdańskiego.

Promocja! Drzwi firmy PORTA dostępne od ręki!

Drzwi z kolekcji Porta Verte Home G dostepne w naszym salonie od ręki w promocyjnego cenie 599 zł netto. Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w ulotce.